O Nas

 

Dawnym gladiatorem jest dzisiejszy piłkarz, zostań bohaterem i „wybierz broń” do walki na boisku!

 

My (www.korkironaldo.com) jesteśmy małą, szaloną drużyną z Zamościa. Lata doświadczeń w stacjonarnej sprzedaży detalicznej sprzętu sportowego do piłki nożnej świadczą o ogromnych kompetencjach w zakresie butów piłkarskich i związanego z nimi wyposażenia.

 

Sklep internetowy “korkironaldo.com powstał z pomysłu na założenie sklepu całkowicie poświęconego tematyce butów piłkarskich i związanego z nimi wyposażenia. Jesteśmy absolutnymi specjalistami od piłki nożnej i współpracujemy z wieloma klubami piłkarskimi w tym miejscowym klubem Omega Stary Zamość.

 

Dzięki różnym ofertom sprzedaży na różnych platformach i niewielkiemu sklepowi internetowemu mogliśmy zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze online, dopóki nie zdecydowaliśmy się wejść do biznesu online z odpowiednim oprogramowaniem. Stale poszerzamy nasz asortyment i oferujemy towar najwyższej klasy naszym wszystkim klientom. Zasadniczo wszystkie produkty, które są oferowane w sklepie, są również u nas na stanie, co oznacza, że ​​mamy bardzo krótkie terminy dostaw i możemy szybko obsłużyć naszych klientów. Jako jedni z nielicznych oferujemy nadruki na odzieży sportowej.

 

Zawsze staramy się oferować naszym klientom szybką i nieskomplikowaną obsługę. Jesteśmy tu dla Ciebie!